Klientide tagasiside

“Complium’i toetus aitab mul keskenduda oma ettevõtte kasvule, teades et raamatupidamise eest hoolitsetakse hästi ning ükskõik mis küsimuste tekkides on pädev abi vaid ühe telefonikõne või emaili kaugusel”.

Henrik Ojamaa

Dividend Athlete OÜ asutaja/tegevjuht

“Oleme tööga väga rahul. Oleme alati saanud oma küsimustele vastused ja meeldib, et nad on orienteeritud lahendustele. Võiksin öelda, et kiirus ja täpsus on ka ühed võtmesõnad, mis nende puhul on oluliseks väärtuseks meie jaoks.”

Margit Lääne

OÜ Estmar ML, juhatuse liige

“Olen teenusega väga rahul ja julgen Complium Accounts’i soovitada kõikidele, kes professionaalset raamatupidamisteenust vajavad. Tiim on kiire reageerima, abivalmis ja alati saavad kõik esitatud küsimused vastused. Hindan väga koostööpartnereid, kes on alati valmis kaasa mõtlema. See näitab pühendumust ning paneb mind ka kliendina tundma väärtustatult. “

Annika Kiirend

EA Group OÜ, tegevjuht

“Oleme teinud koostööd juba oma hea mitu aastat ja teenusega oleme väga rahul. Kõik meie keerulisemadki probleemid saavad alati professionaalselt lahendatud.”

Ivar Nelk

YesBus OÜ, tegevjuht

“Ettevõtlusega alustades paistis raamatupidamine lihtne ülesanne olevat ja täiskohaga spetsialisti palkamine oleks olnud arvestatav kulu. Pöördusin Ederly poole konsultatsiooniks, kuidas oma ettevõtte kulusid ja tulusid ise korrektselt kajastada. Käibe kasvades mõistsin, et selle asemel et kulutada nädalas tunde navigeerides raamatupidamise tundmatus maailmas, oleks mõistlikum tegeleda ettevõtte sisulise tööga ning jätta see osa ärist siiski spetsialistide hoolde. Mitu aastat hiljem kui mu ettevõte on kasvanud nii käibelt kui ka laienenud valdkonniti, ei kujutaks ma ette, et ma peaks seda osa oma ettevõttest hakkama ümber struktureerima, sest tunnen, et Complium Accounts on tänaseks osa minu ettevõtte mikrosüsteemist. Ükskõik kui kaugele mu ettevõtmised tulevikus jõuavad, olen kindel, et Complium Accounts’i meeskond on alati minu kõrval ja pakuvad lahendusi kõikidele mu küsimustele.”

Kertu-Kai Erm

Fantastico OÜ, tegevjuht

“Olen ettevõtte koostööga väga rahul. Kõikidele küsimustele tulevad vastused alati koheselt ning aruannetega tegeletakse loetud päevade jooksul. Suurepärane ja usaldusväärne ettevõte, kellega jätkame koostööd kindlasti veel palju aastaid.”

Kätlin Gröön

Jalavari OÜ, tegevjuht

“Hara Seilamise Selts on Complium Accounts’i klient, sellel lihtsal põhjusel, et hindame igas olukorras ja ka raamatupidajale kõige lihtsamate küsimuste esitamisel kiireid ja põhjalikke vastuseid. Jooksva raamatupidamisega tegeleme ise, seega tekib operatiivseid küsimusi koguaeg. Piisab vaid Ederlyle kirjutada ja vastus on olemas. Soovitame Complium Accounts’i raamatupidamisteenust kõigile. ”

Sandra Liis Hääl

Hara Seilamise Selts