MISSIOON

Toetame ja nõustame ettevõtteid finantsaruandluse keerukas maailmas. Me ei vormista lihtsalt raamatupidamisaruandeid, vaid tõlgendame juhtidele detailsemalt, mida need numbrid näitavad ja kuidas nende abil teha kasumlikemaid äriotsuseid.

Igapäevaselt töötame oma kollektiivis ühtse meeskonnana, jagades oma teadmisi ning kogemusi omavahel, et olla oma ala tõelised eksperdid. Oma meeskonnaga saame pakkuda personaalseid täislahendusi ka keerukamate finantsküsimuste lahendamiseks, omades pikaajaliste kogemustega partnereid ka äri- ja finantsõiguse valdkonnas.

Oma haarde laiendamiseks oleme pühendunud täiendama end ka kõige kaasaegsemate finantsalaste suundadega, mistõttu oleme ka spetsialiseerunud virtuaalvääringute ning aktsiainvesteeringute valdkonda. Omame selles juba märkimisväärset rahvusvahelist kogemust ning soovime selles vallas olla kohalikud teenäitajad.

VISIOON

2027ndaks aastaks oleme Eestis tunnustatud ja usaldusväärne finantsteenuste partner, kelle teenuste portfell pakub kõiki võimalikke teenuseid igas suuruses ettevõtetele raamatupidamise ja finantsjuhtimise valdkonnas. Samal ajal oleme virtuaalvääringute valdkonnas teejuhiks nii kodumaistele kui ka välismaistele klientidele.