Meie ettevõttest

Complium Accounts OÜ on 2020. aastal loodud Eesti kapitalil põhinev kaasaegne raamatupidamis- ja finantsteenuseid pakkuv ettevõte. Kahe tegevusaasta jooksul on meie kliendiporfell kasvanud 100 kliendini ja meie meeskonda kuulub hetkel 6 pühendunud ja professionaalset raamatupidajat. Meie kiire kasv tuleneb asjaolust, et lisaks klassikalisele raamatupidamisele oleme pühendunud laiendama on teenusteporfelli selliselt, et me suudaks pakkuda oma klientidele nende vajadustest lähtuvalt täislahendusi finantsjuhtimisteenuste näol. Lisaks oleme spetsialiseerunud virtuaalvääringute ning aktsiainvesteeringute valdkonda, milles omame ka juba märkimisväärset rahvusvahelist kogemust. Viimane on just välismaiste klientide silmis meie suureks tugevuseks Eesti turul.

Ederly Talu

Tegevjuht/Pearaamatupidaja

“Complium Accounts OÜ on küll alles mõned aastad tagasi asutatud juriidiline keha, kuid Complium Accounts’i, kui kaubamärgi sees on kirge valdkonna vastu ja töötahet sama palju või isegi rohkem, kui mina olen raamatupidamise ja ettevõtluse maastikul tegutsenud.

15 aasta jooksul olen töötanud pereettevõttes, väikestes, keskmistes ja suurtes ettevõtetes ning olnud ise ettevõtja. Olen töötanud assistendina, tegevjuhtide parema käena, müügiinimesena, rea- ja pearaamatupidajana, finantsjuhina, ettevõtjana ja tööandjana, mis on andnud mulle hea ülevaate ettevõtete protsessidest väga erinevate nurkade alt. Olen seest ja väljast tundma õppinud turismindust, pangandust, logistika- ja transpordivaldkonda, jaekaubandust ning farmaatsia-, finants-, restorani- ja autoteenindus valdkondi. Nende aastate jooksul saadud kogemuste põhjal kinnistus teadmine, et kuigi kõikide valdkondade ja ettevõttete võlud ja valud on unikaalsed, siis neid ühendab üks oluline tegur, mis määrab nende edu ja tuleviku – nende numbrid ja kuidas neid tõlgendatakse äriotsusteks.

Aastate jooksul olen õppinud, et suurepärase tiimi edu valem ei koosne vaid inimestest, kellel on kõige pikem tööstaaž ja kõige suurem kogemustepagas. Complium Accounts’i jaoks koosneb tugev tiim inimestest, kellel on väga erinev taust. Samamoodi nagu hindan inimestes nende kogemust, laia silmaringi ja vilumust, hindan ka neis õppimis- ja kohanemisvalmidust, uudishimu ning ambitsioone. Tänapäevases dünaamilises maailmas vajame enda ümber inimesi, kes üksteist inspireerivad, toetavad ning kes vajadusel suudavad üksteisele ka väljakutseid esitada. Minu jaoks on meeskonnas just ideaalseks kombinatsiooniks sellised inimesed, kellel on erinevad taustad, võimekused, kompetentsid ja huvid.

Tänapäeval raamatupidamine pole enam see, mis ta oli 15 aastat tagasi. See valdkond on tohutult edasi arenenud ning uueneb igapäevaselt enneolematu kiirusega. Sellele aitavad kaasa nii infotehnoloogia areng, kui ka uuenevad seadused, mis aitavad majandust kasvatada ja paremini reguleerida. Ettevõtetel on järjest keerulisem ja kulukam omal käel sammu pidada selle valdkonna võimalustega. Mõistsin, et kui tahta pakkuda ühele ettevõttele maksimaalset kasu selles valdkonnas, siis koostöös professionaalse meeskonnaga on see ettevõtte jaoks oluliselt kuluefektiivsem ja tasuvam, kui tehes seda üksinda.

Minu jaoks on iseenesestmõistetav, et raamatupidamine peab olema usaldusväärne, konfidentsiaalne, täpne, õigeaegne ja kvaliteetne. Need on väärtused, mis ei peaks vajama isegi eraldi väljatoomist. Mida aga mina pean raamatupidamisteenuse juures tänases turuolukorras ülioluliseks on see, et üks raamatupidamisbüroo suudaks pakkuda oma klientidele lisandväärtust. Siinkohal jõuangi ma selleni, miks otsustasin Complium Accounts’i ellu kutsuda.

Minu eesmärk ei olnud asutada lihtsalt üks raamatupidamisteenust pakkuv ettevõte, vaid luua unikaalne ja pidevalt arenev keskkond oma töötajatele ja klientidele. Turvaline, mitmekülgne, dünaamiline, arendav ja toetav keskkond inimestele, kes suhtuvad raamatupidamisse ja finantsaruandlusesse sama kirglikult ja pühendunult kui mina. Keskkond ettevõtjatele ja juhtidele, kus nad tunnevad, et nende äri rahaasjad on kontrolli all. Kust nad saavad asjalikku nõu oma ala spetsialistidelt ilma seda teinekord küsimatagi ja kus pakutakse neile teenuseid, mida neil oma äri kasvades vaja on, tundmata vajadust otsida lahendusi mujalt. Keskkond kus nad tunnevad, et nende raamatupidamisalased “põhiõigused” nagu usaldusväärsus, konfidentsiaalsus, täpsus, õigeaegsus ja kvaliteet on alati tagatud.”